Fran Wilson`s, MOODmatcher Luxe, Twist Stick, Pomadka do ust w kredce zmieniająca kolor


Hejka Kochani!

Przychodzę dzisiaj do Was z nowością w mojej makijażowej kosmetyczce. Jest nią pomadka do ust w kredce MOODmatcher Luxe. Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pomadka zmienia kolor na ustach dopasowując się do naszego nastroju


Kredka (2,9 g) znajduje się w bardzo ładnym, wysuwanym opakowaniu wykonanym z solidnego plastiku. Kolorystyka czarno-srebrna nadaje mu elegancji. Otrzymujemy ją zapakowaną w kartonowe pudełeczko, na którym umieszczono sporo informacji w języku angielskim, a także skład.


Kredkę posiadam w kolorze zielonym (Green). Jak widzicie na powyższym zdjęciu, ma ona zmieniać kolor z zielonego na różowy. Odcień, intensywność kolor ma się zaś perfekcyjnie dopasować do nastroju noszącej osoby. 


I poniekąd tak jest ... Pomadka natychmiast reaguje z ustami nadając im bardzo ładnego, różowego koloru. Z każdą sekundą kolor zyskuje na intensywności. Raczej wątpię, żeby to miało coś wspólnego z moim nastrojem, niemniej jednak efekt mi się podoba :)


Pomadka zachwyca trwałością! Jest to chyba jedyny produkt, który utrzymuje się na moich ustach przez 8-10 godzin! Po prostu byłam w szoku! Nie ważne, czy jadłam, czy piłam, czy przecierałam już specjalnie usta chusteczką, ta pomadka nadal na nich była! 

Poniżej zdjęcia, jak pomadka prezentuje się na ustach wraz z całym makijażem. Pomadki MOODmatcher Luxe dostaniecie w internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl w cenie 39 zł! 


Kochani, dajcie znać, jak Wam się podoba efekt na ustach :)


 


8 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam