Bohemia Gifts & Cosmetics Beer, Piwna piana do kąpieli


Cześć Kochani!

W piątkowy wieczór zapraszam Was na przyjemną kąpiel, którą zapewni piwna piana do kąpieli Bohemia Gifts & Cosmetics Beer <3 Jeśli jesteście ciekawi piwnej piany, to zapraszam do dalszej części wpisu ... Bohemia Gifts & Cosmetics to czeska marka kosmetyków, w ofercie której można znaleźć mnóstwo produktów do kąpieli, zestawy prezentowe. Marka opakowaniami trafia, według mnie, nie tylko do kobiet, ale i do mężczyzn. 

Przeglądając ofertę marki w internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl, natrafiłam na piwną pianę do kąpieli. Przyznam szczerze, iż zamówiłam ją właśnie ze względu na opakowanie przypominające butelkę piwa


W plastikowej, przezroczystej butelce otrzymujemy 500 ml płynu do kąpieli. Jak widać, płyn ma jakby dwufazową formułę - piwko i piankę ;) Przed wlaniem do wody wstrząsam butelką, by zmieszać te warstwy. Płyn tworzy na wodzie przyjemną, delikatną piankę. 


Jeśli chodzi o zapach, to nieco się zawiodłam, gdyż miałam nadzieję, iż będzie bardziej piwny. Niemniej jednak pachnie ładnie.


Producent informuje, że połączenie drożdży piwnych i winorośli chmielu właściwości nawilżające i przeciwzapalne. I muszę się z tym zgodzić. Po kąpieli z dodatkiem piwnej piany, skóra jest gładka, miękka i nawilżona. 


Piana dostępna jest na iperfumy.pl w cenie 16,90 zł, a więc myślę, że spokojnie można sobie pozwolić na taką przyjemność :)


Mam jeszcze ochotę zapoznać się z kilkoma propozycjami tej marki:
* zestaw Hot Chocolate Spa : piana do kąpieli, żel pod prysznic, szampon, mydełko
* zestaw Tea Spa:  piana do kąpieli, żel pod prysznic, szampon, mydełko
* zestaw Gentlemen Spa: płyn do kąpieli, żel pod prysznic, dwa mydełka (dla mojego Michała)
* zestaw Retro: kremowy żel pod prysznic i kremowa piana do kąpieli


Kochani, znacie markę Bohemia Gifts & Cosmetics? 

 

6 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam