Lady Plus od termokubki.com.pl


Cześć Kochani!

Deszczowa, szara i zimna jesień do nas zawitała. Stąd też w ruch poszedł kubek termiczny Lady Plus.Kubki termiczne stały się niesamowicie popularne. Aktualnie na rynku mamy ich do wyboru ogrom - w różnych cenach, o różnej jakości. Przydają się one nie tylko w dłuższych podróżach, ale także np. w drodze do pracy. Przyjemnie napić się gorącej kawy czy herbaty, kiedy mroźne poranki nas nie rozpieszczają.


Lady Plus to kubek o pojemności 390 ml z podwójnymi ściankami, wykonany ze stali o podwyższonej jakości 18/8. To sprawia, że o wiele dłużej utrzymuje temperaturę gorących, czy też zimnych napojów (12 godzin utrzymywania ciepła wg przeprowadzonych testów). Na zewnątrz kubek pokryty został białym lakierem. Kubek nie przepuszcza temperatury na zewnątrz, a więc nie ma coś się obawiać, że się nagrzeje, a my tym samym się poparzymy.Kubek wyposażony został we wkręcaną przykrywkę wraz z uszczelką i szczelnym zamknięciem. Nie ma mowy, by coś się nam wylało!!! Kubek ma także wbudowaną gumową podstawę, zwiększającą przyczepność do podłoża
Dla zainteresowanych, informacje techniczne:
Producent: TERMIO
Model: LADY (biało-czerwony)
Kod producenta: LADY
Waga produktu: 0.245 kg
Gwarancja: 24 miesięcy

Model Lady Plus na pewno przypadnie kobietom do gustu. Jego design jest prosty, minimalistyczny i jednocześnie elegancki. Do wyboru mamy różne kolory przykrywek (fioletowy, zielony, niebieski, czerwony). Jak widzicie, ja zdecydowałam się na czerwony :) 


Kubek termiczny można także spersonalizować, co czyni go jednym w swoim rodzaju <3 Mój kubek zdobi nazwa bloga oraz imię i nazwisko. Niesamowicie podoba mi się czcionka i ten szary kolor <3 Póki co, nic się nie ściera. 


Kubek Lady Plus będzie mi towarzyszył już nie tylko w drodze, ale także w pracy. Rozpoczyna się czas, kiedy to dobrze jest mieć cały czas gorącą herbatkę w pogotowiu. 

Koszt takiego kubeczka to 48 zł. Myślę, że za taką jakość i oryginalność nie jest to wiele. 


Kochani, koniecznie napiszcie, jak Wam się taki kubek podoba. Korzystacie z termicznych kubków, czy jest to dla Was kolejny zbędny gadżet?


 

12 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam