Coraz bliżej Święta - prezenty dla bliskich! Ceramika Gosia


Cześć Kochani!

Dzień za dniem mija błyskawicznie i już za niecały miesiąc Święta Bożego Narodzenia <3 Uwielbiam ten magiczny czas i już w minioną sobotę zaczęłam przyozdabianie domu pięknymi dekoracjami, które przybyły do mnie z zakładu produkcji ceramiki ozdobnej GOSIA z Tarnowskich Gór. Ta ceramika wzbudziła zachwyt i to nie tylko we mnie. Stąd też stwierdziłam, że warto ją pokazać jako pomysł na mikołajkowe i świąteczne prezenty dla bliskich - zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zakład produkcji ceramiki ozdobnej GOSIA w Tarnowskich Górach powstał w 1994 roku jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw o tym profilu w Polsce. W asortymencie znajdziemy wyroby różnorodne pod względem kształtu, jak i kolorystyki, przeznaczone do wystroju zarówno domu, jak i ogrodu.Wyroby produkowane są ręcznie,  a materiały używane do produkcji są wysokiej klasy wyrobami polskich i zagranicznych producentów. Wszystkie stosowane farby są wodorozcieńczalene i ekologiczne. Dbałość o oryginalny i niepowtarzalny charakter projektowanych wzorów idzie w parze z najwyższą jakością stosowanej masy ceramicznej.Moje serce totalnie skradł bałwanek w kolorystyce biało-złotej z czarną tablicą, na której można sobie coś napisać. Ten ceramiczny bałwanek to świecznik, do którego można włożyć malutką świeczkę. Bałwanek będzie idealnym upominkiem dla starszego dziecka, by zdobił w okresie zimowo-świątecznym pokój. 
Urzekła mnie także śnieżna kula z talerzykiem w kolorze białym. Jest to również świecznik, ale wyjątkowy, gdyż obsypany został brokatem, który przepięknie się mieni. Kula już zdobi moją komodę <3 

Ceramiczne, eleganckie świeczniki będą miłym upominkiem dla Mamy czy Babci, który świetnie spisze się na wigilijnym, świątecznym stole. 


Warto wspomnieć, że firma Ceramika GOSIA każdy świecznik pakuje w folię, a więc otrzymujemy gotowy prezent :)

Kochani, koniecznie dajcie znać, jak te ceramiczne ozdoby Wam się podobają? :)  

11 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam