Fotomaton - wywołaj zdjęcia z Facebooka, Instagramu i komputera


Cześć Kochani!

Jak wiecie, uwielbiam zdjęcia! Na dysku mam ich ogrom. Jednak najbardziej lubię oglądać je w różnego rodzaju albumach. Stąd też, od czasu do czasu, staram się część z nich drukować. Obecnie intensywnie udzielam się na Instagramie (@rozmarzona_skrzypaczka), na którym dodałam już prawie 700 zdjęć. Są to wspomnienia, które chciałabym zachować na dłużej. I tutaj z pomocą przychodzi Fotomaton ... Fotomaton umożliwia szybkie, wygodne, a przede wszystkim, bezpieczne wywoływanie fotek z FB, Instagramu, dysku bez wychodzenia z domu. Fotomaton to także niezwykła jakość odbitek na wysokiej klasy matowym papierze o gramaturze 250 g/m² (gwarancja trwałości przez 80 lat).Fotomaton oferuje dwa formaty zdjęć do wyboru:
  • oryginalne kwadraty w rozmiarze 10 x 10 cm;
  • tradycyjne prostokąty w rozmiarze 8 x 12 cm.
Niezależnie od formatu cena za jedną sztukę wynosi 1,80 złFotomaton w swojej ofercie ma także fotoplakaty, które można oczywiście skomponować własnoręcznie. Do wyboru mamy kolaż plakat z 70 zdjęć (mozaika 7 x 10) w rozmiarze 43 x 62 cm w cenie 40 zł oraz ze 105 zdjęć (mozaika 7 x 15) w rozmiarze 43 x 93 cm w cenie 60 zł.


Ja zdecydowałam się na kwadraty z Instagrama <3 Jestem zachwycona jakością tych zdjęć! Są wyraźne, matowe, estetyczne. Co ważne, kolory są intensywne i idealnie oddane (zdarzyło mi się, że kolory na zdjęciach były jakieś zzieleniałe). 

Zdjęcia otrzymujemy zapakowane w kartonowe pudełeczko. Mamy więc pewność, że dotrą w całości, niepogięte. 


Takie zdjęcia to rewelacyjny pomysł na prezent dla bliskich. Część moich zdjęć wylądowała w kwadratowych, białych rameczkach, na które natrafiłam ostatnio w Pepco (14,99 zł/3 sztuki). 

Kochani, dajcie znać, jak Wam się podobają tego typu zdjęcia. Zachęcam do wywoływania, drukowania zdjęć, gdyż jest to najlepszy sposób na zachowanie wspomnień. Komputer może się zepsuć, dysk zwariować i wszystko zniknie, a albumy i papierowe zdjęcia pozostaną <3 

 

7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam