Montagne Jeunesse, Passion Peel Off, Maseczka oczyszczająca


Cześć Kochani!

Jestem z siebie zadowolona, ponieważ w każdą niedzielę udaje mi się urządzić domowe SPA, podczas którego na mojej twarzy ląduje wybrana maseczka. W ubiegłą niedzielę wybór padł na maseczkę oczyszczającą Passion Peel Off marki Montagne Jeunesse, przeznaczoną do skóry normalnej i tłustej, którą już jakiś czas temu otrzymałam od firmy 7th Heaven. Jeśli ciekawi Was, jak maseczka się u mnie spisała, to zapraszam do dalszej lektury. Maseczkę, dokładnie 6 ml, otrzymujemy w ładnej, kolorowej, pozytywnej saszetce, która decydowanie przyciąga wzrok. Na tylnej stronie saszetki umieszczono krótki opis produktu i sposób użycia w języku angielskim oraz skład.

Konsystencja maseczki jest gęsta i lepka, jak przy większości masek tego typu. Urzekła mnie czerwono-różowa barwa, która śmiesznie wygląda po nałożeniu na buźkę. Zalecam aplikację palcami, gdyż z pędzlem to ta maska nie chce współpracować.
Niesamowicie spodobał mi się zapach maski - słodki, owocowy, naturalnyProducent zaleca nakładać maskę na wcześniej oczyszczoną skórę na czas 15-20 minut. U mnie ten czas nieco się przedłużył, gdyż chyba nałożyłam zbyt grubą warstwę. Niemniej jednak po upływie pół godziny śmiało mogłam ściągać maskę z twarzy. I co ważne, maska ściąga się szybko i w całości, z czego jestem bardzo zadowolona. 
Maska spisała się świetnie! Oczyściła skórę z wszelkich zanieczyszczeń, usunęła martwy naskórek, nadmiar sebum. Po jej usunięciu, skóra była gładka, przyjemna w dotyku, świeża i promienna. 
Maski 7th Heaven dostępne są na pewno stacjonarnie w drogeriach Hebe, a internetowo tę konkretna maskę znalazłam na ekobieca.pl.  

7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam