Drogeria Estrella, Rimmel, The Only One Matte, Szminka do ust


Hejka Kochani!

Dawno już nie pokazywałam na blogu produktów do ust. Czas więc to zmienić, zwłaszcza, że pojawiło się u mnie sporo nowych. Jednym z nich jest szminka do ust The Only One Matte marki Rimmel w odcieniu o nr 700 Trendsetter. Gości ona ostatnio namiętnie na moich ustach, więc śmiało mogę się podzielić z Wami moimi przemyśleniami na jej temat. Produkt (dokładnie 3,4 g) otrzymujemy w bardzo ładnym, czerwonym, typowym dla szminek opakowaniu, wykonanym z solidnego plastiku. Na spodzie opakowania umieszczono naklejkę z nr i nazwą koloru


Jak już na wstępie wspomniałam, szminkę posiadam w kolorze oznaczonym numerem 700 o nazwie Trendsetter. Niewątpliwie jest to kolor, który śmiało można zaliczyć do grona tych bardziej intensywnych nudziaków. Dla mnie, jest to połączenie zgaszonego brązu z domieszką pomarańczu z dodatkiem brudnego różu. Kolor różni się w zależności od światła. Lubię siebie w takich odcieniach na ustach, a do tego mam wrażenie, że dosyć ładnie komponują się one z moją urodą, włosami :) 


Szminka ma kremową, miękką konsystencję, która gładko sunie po ustach, umożliwiając szybką, równomierną aplikację. Mocna pigmentacja sprawia, że wystarczy dosłownie raz "przejechać" szminką po ustach, by cieszyć się ładny, intensywnym kolorem. 


Szminka The Only One Matte z jednej strony daje matowe wykończenie, ale z drugiej nie wysusza tych ust, a nawet je nawilża, co ciężko zaobserwować w przypadku innych matowych pomadek. Usta są matowe, ale nie aż tak by sprawiały wrażenie, iż pokrywa je skorupa. 

 

Co do trwałości, to jestem z niej w 100% zadowolona. Utrzymuje się na ustach naprawdę długo, bo przez ok. 4-5 godzin. Można jeść, pić, a usta nadal ładnie się prezentują. Ściera się równomiernie.


Szminka The Only One Matte kosztuje ok. 30 zł, ale w internetowej drogerii Estrella możecie ją zamówić w cenie 19,99 zł


Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba kolor :)

 

7 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam