Remington, Stylers Pearl Wand, Lokówka do włosów model No CI95


Cześć Moi Kochani!

Ponad miesiąc temu pokusiłam się na zakup lokówki do włosów. Mimo że moje włosy można jak najbardziej opisać jako kręcone, mocno falowane, to czasami chcę mieć je pokręcone jeszcze bardziej. Zdecydowałam się na lokówkę marki Remington Stylers Pearl Wand. Jak się u mnie sprawdza? Czy jestem z niej zadowolona? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w dalszej części wpisu.Lokówka przychodzi do nas w ładnym, solidnym, kartonowym pudełku, na którym znajdziemy opis sprzętu, informacje o gwarancji itp.
W pudełku, oprócz lokówki, znajdziemy woreczek-etui, rękawiczkę ochronną, książeczkę informacyjną oraz kartę gwarancyjną

Lokówka Stylers Pearl Wand model No CI95 wykonana została z ceramiki Luxury Pearl z prawdziwymi perłami, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła w wałku w trakcie stylizacji. I rzeczywiście tak jest - lokówka nagrzewa się równomiernie na całej swojej powierzchni. Jest to lokówka stożkowa, a więc jak widzicie, zwęża się ku górze. To sprawia, że można nią wyczarować delikatne, szerokie fale, jak i drobne loczki-sprężynki


Na lokówce umieszczono przyciski: włącz/wyłącz, podnieś (+) i obniż (-) temperaturę. Lokówka wyposażona została także w cyfrowy wyświetlacz. Posiada oczywiście regulację temperatury oraz funkcję blokady temperatury.


Lokówka Stylers Pearl Wand ma zakres temperatury od 130 do 210 stopni Celsjusza w zależności od rodzaju włosów. Nagrzewa się błyskawicznie - w ciągu 30 sekund od włączenia jest już gotowa do użycia. Trzeba jedynie uważać, by się nie poparzyć (mi się to udało i teraz mam ślady na placu, szyi i uchu :D). 


Na uwagę zasługuje także nienagrzewająca się końcówka, stojak, dzięki któremu lokówka położona nie przylega do powierzchni oraz obrotowy i długi przewód sieciowy.
Lokówka sprawdza się u mnie rewelacyjnie, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.Bardzo ładnie skręca włosy, a przy tym ich nie niszczy jakoś specjalnie. Jest wygodna w użyciu, pozwala na szybkie wyczarowanie pięknej fryzury. Loki zrobione przy użyciu tego sprzętu trzymają się przez cały dzień, a nawet noc bez użycia lakieru.


Lokówkę zamówiłam w internetowej drogerii/perfumerii iperfumy.pl w cenie 130 złKochani, dajcie znać, co myślicie o tej lokówce i koniecznie napiszcie, jak Wam się podobają moje loczki. 


 

2 komentarze:

  1. cudowne loki, remington to moja ulubiona marka produktów do stylizacji włosów, mam dwie ich prostownice

    OdpowiedzUsuń
  2. właśnie się nad nią mocno zastanawiam, chyba w końcu się skuszę ;)!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam