Pomysł na prezent walentynkowy z GEPETTO ♥♥♥


Cześć Kochani!

Walentynki już w środę, a ja przychodzę do Was, tak na ostatnią chwilę, z propozycją pomysłu na prezent dla naszych drugich Połówek <3 Już od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zamówienia dla mojego Michała okularów przeciwsłonecznych marki GEPETTO. Sama wcześniej miałam okazję zapoznać się z dwoma parami tych okularów i naprawdę jestem cały czas nimi zachwycona. Korzystając z walentynkowej promocji, zrobiłam prezent nie tylko mojemu Ukochanemu, ale i sobie ;)Dla tych, którzy jeszcze nie znają marki chcę przypomnieć, iż marka GEPETTO oferuje nam drewniane okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki korekcyjne, drewniane zegarki, a także drewniane etui na telefon. Każda z tych rzeczy tworzona jest z pasją, z najwyższej jakości produktów, według autorskich projektów.

Z okazji Walentynek marka GEPETTO przygotowała -50% rabatu na drugą parę okularów przeciwsłonecznych! <3


I tak oto zdecydowałam się na model SUN ESCOBAR / GRAY / BLACKBERRY z kolekcji drewno + acetat dla Michała i ABBA / WATERMELON z kolekcji Back To The 80's dla siebie.
SUN ESCOBAR / GRAY / BLACKBERRY to okulary wykonane z wysokiej klasy włoskiego acetatu z połączeniem drewna. Dla zainteresowanych, acetat to materiał pochodzenia naturalnego, otrzymywany z przetworzenia celulozy, składający się w 75 % z bawełny. Wybrałam soczewki szare z filtrem polaryzacyjnym, które posiadają filtr UV 400 zapewniający 100 % ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB. Stopień zaciemnienia soczewek: 3. Tradycyjnie już okulary wyposażone są w sprężynowe zawiasy. Do okularów dołączone jest świetne, solidne etui. Cena: 159 zł.
ABBA / WATERMELON to okulary, których oprawki wykonane zostały z bambusa, wyposażone w sprężynowe zawiasy. Jak zwykle zaszalałam i zdecydowałam się na soczewki, które w zależności od światła są albo pomarańczowe, albo różowe, albo lekko czerwone. Posiadają one filtr UV 400 zapewniający 100 % ochronę przed promieniowaniem UVA, UVBStopień zaciemnienia soczewek: 3. Okulary docierają zapakowane również w bardzo ładnym etui. Cena: 151 zł.

Okulary przychodzą zapakowane w eleganckie, kartonowe pudełeczka. Dostajemy również karteczkę z informacjami, jak dbać o okulary oraz drugą z informacją, kto pakował <3 
Okulary są fantastyczne, bardzo ładnie wykonane, oryginalne! Polecam! 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam