Zapraszam na 7. Urodziny Salsy w Dębicy z Salsa Dance Studio


Cześć Kochani!

Dzisiaj mam dla Was taką trochę notkę informacyjną, będącą jednocześnie zaproszeniem do cudownego, pozytywnego świata niesamowitych ludzi, a mianowicie świata SALSY, która wciągnęła nas z Michałem na całego <3 Kochani, 10 marca w Zamku CAMELOT w Dębicy odbędą się 7. URODZINY SALSY z SALSA DANCE STUDIOSalsa Dance Studio stworzyła wspaniała Para Justyna i Jarek, która nie tylko świetnie odnajduje się ze sobą na parkiecie, ale i w życiu prywatnym <3 To oni wyczarowali dla Nas i dla Was tę wspaniałą atmosferę, "drugi dom", do którego chce się wracać. To dzięki nim, podczas 7. urodzin Salsy będzie można poznać zawodowych Instruktorów i Tancerzy, a także wciągnąć się w salsowe klimaty, nauczyć się tańczyć oraz podszkolić zdobyte już umiejętności. 

Dla zainteresowanych poniżej szczegółowy plan tej szalonej urodzinowej imprezy!
PROGRAM:

10.00 - 11.00 ➡ rejestracja - odbiór opasek

Salsa Solo - Konrad & Monika:
11.00 - 12.00 ➡ salsa suelta 
12.00 - 13.00 ➡ salsa con reggaeton 

13.00 - 13.15 ➡ przerwa

Salsa w parach - Konrad & Monika:
13.15 - 14.15 ➡ salsa cubana - nudos cubanos
14.15 - 15.15 ➡ Rueda de Casino

15.15 - 16.00 ➡ przerwa

Bachata w parach - Radek & Beata:
16.00 - 17.00 ➡ bachata vol.1
17.00 - 18.00 ➡ bachata vol.2

21.00 ➡ IMPREZA URODZINOWA

CENNIK*:
Full Pass (6h warsztatów + impreza) - 120 zł
Solo Pass (2h warsztatów Salsa solo + impreza) - 60 zł
Cuban Pass (2h warsztatów Salsa w parach + impreza) - 60 zł
Bachata Pass (2h warsztatów Bachata w parach + impreza) - 60 zł

Impreza - bilet wstępu - 10 zł

* Tylko WPŁATA gwarantuje miejsce na liście uczestników

ZAPISY I PŁATNOŚĆ:
1. wysyłasz maila na adres: salsadebica@gmail.com (w mailu podajesz: imię, nazwisko oraz rodzaj karnetu (Full Pass/ Solo Pass/ Cuban Pass/ Bachata Pass)

2. robisz przelew na konto: 
49 1140 2004 0000 3002 0681 0174
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: imię, nazwisko oraz rodzaj karnetu (Full Pass/ Solo Pass/ Cuban Pass/ Bachata Pass) 
LUB

2. płatność bezpośrednio w Salsa Dance Studio - Dębica w godzinach pracy studia.

Warsztaty salsowe poprowadzą:

Conrad Dąbski - zawodowy tancerz, trener i choreograf. Założyciel pierwszej szkoły salsy w Lublinie, promotor i pasjonat kultury kubańskiej, prowadzący warsztaty na wielu kongresach tańca w Polsce i za granicą. Właściciel największej szkoły tańców karaibskich Casa de la Danza - Konrad Dąbski. Tancerz filmowego hitu TVN "Kochaj i Tańcz", choreograf programów You Can Dance i Taniec z Gwiazdami. Organizator Krajowych Mistrzostw IDO w Tańcach Par - Lublin 2018

Monika Gołąbek - przygodę z tańcem rozpoczęła już w najmłodszych latach od tańca klasycznego. Następnie przez lata rozwijała swoją pasję w różnych technikach tanecznych (m.in. jazz, capoeria, hip hop ). Aktualnie trenuje hip hop - jest dwukrotną Mistrzynią Świata formacji w tym właśnie stylu. Od lat zafascynowana kulturą kubańską rozwija swoją taneczną pasję w zakresie tańców karaibskich w Casa de la Danza - Konrad Dąbski w Lublinie.

Bachatę zaprezentują nam: 

Beata Mojsym - zawodowa tancerka tańca towarzyskiego najwyższej klasy tanecznej, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel i instruktor tańca. 

Radosław Mojsym DjBiondi - pasjonat i kolekcjoner muzyki świata, tancerz i instruktor tańca. DJ, który uświetni urodzinową imprezę. Pochodzi z Lublina, a jako DJ aktywny jest od 2007 roku. Od tego czasu grał na największych festiwalach tanecznych w Polsce i za granicą (m.in. w jednym z najbardziej znanych klubów kizombowych na świecie Muxima Bar w Porto). Propaguje muzykę klubową i muzykę świata grywając w całej Polsce oraz organizując własne klimatyczne eventy w ramach inicjatywy Cafe Mi Musica. 
Na imprezach wyróżnia go unikalny styl łączący muzykę tradycyjną oraz nowoczesne brzmienia z wykorzystaniem imponującego zestawu przeszkadzajek. 
Jako osobistą misję traktuje zaszczepianie w ludziach autentycznej pasji do muzyki i tańca!
Radek i Beata tworzą wybuchową mieszankę doskonałej techniki ruchu oraz interpretacji muzyki, czyli tego, co w tańcu najważniejsze. W Lublinie wychowują swoich tancerzy pod nazwą Café Mi Musica Studio Tańca.Kochani, jak widzicie, szykuje się niezłe wydarzenie. Stąd też serdecznie zapraszam Was do udziału zarówno w warsztatach, jak i w imprezie i nie ważne, czy jesteście z Dębicy, z Rzeszowa, z Tarnowa, czy może akurat z drugiego końca Polski. Jeśli tylko macie ochotę i ciągnie Was do tego niezwykłego świata kubańskiej salsy, to przyjeżdżajcie <30 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam