Pobieramy się! Zaproszenia eko od Scrapki & Kropki


Witajcie moi Kochani!

Wybór zaproszeń ślubnych to jeden z kluczowych elementów przygotowań weselnych. Według mnie, powinny się one wpisywać w styl lub motyw przewodni tej ważnej uroczystości. Mimo że nasz ślub odbędzie w lipcu przyszłego roku, ja już mniej więcej wiem, jak bym chciała, żeby te zaproszenia wyglądały. A to wszystko za sprawą Scrapki & Kropki <3Wesele planujemy w stylu rustykalnym, stąd też stawiam na zaproszenia proste i jednocześnie eleganckie. Będę chciała, by przewijał się na nich motyw zielonych listków, roślin. 

Poniżej chcę Wam zaprezentować zaproszenia wykonane na brązowym papierze ekologicznym. Każde z nich jest wyjątkowe i oryginalne, i każde zdecydowanie trafia w mój gust. Mam problem z wyborem i coś czuję, że nie będzie u nas jednakowo i standardowo. 

Jeżeli szukacie nietuzinkowych zaproszeń, które skradną serca Wasze i Gości, zapraszam na fan page Scrapki &Kropki - klik. Obejrzyjcie te wszystkie cuda wykonane metodą scrapbookingu. Już niedługo pokażę jeszcze kartkę urodzinową wykonaną dla mojego Szwagra z okazji 40. urodzin - jest bomba! :) 


Kochani, dajcie znać, jak Wam się takie zaproszenia podobają. Macie faworyta? Które zaproszenie byście wybrały na swój ślub? :)

6 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam