Wakacyjna apteczka z Help4Skin


Cześć Kochani!

Długi urlop przede mną, stąd też powoli kompletuję wakacyjną apteczkę. Jestem osobą przezorną i zawsze wolę mieć więcej niż nie mieć wcale, zwłaszcza, że wyjeżdżam poza granice Polski, gdzie o aptekę trudno. Poza środkami przeciwbólowymi, rozkurczowymi, przeciwbiegunkowymi, plastrami itp. w  mojej apteczce znalazły się preparaty lecznicze Help4Skin, które pomogą uratować niejedną "bolesną" letnią sytuację.Wszelkie wakacyjne podróże i wędrówki niosą zagrożenia w postaci oparzeń słonecznych, porozbijanych kolan i łokci, pęcherzy na stopach ... Jeszcze wiele można by tu wymienić. W większości przypadków nasze ciało jest w stanie samo zregenerować skórę. Warto jednak zadbać o właściwą pielęgnację oparzeń i ran, by zapewnić ochronę przed drobnoustrojami, przyspieszyć proces gojenia, uniknąć infekcji. I tutaj właśnie z pomocą przychodzą preparaty Help4Skin. 


Help4Skin Gojenie Oparzeń to  hydrokolopidowy żel przyspieszający gojenie oparzeń m.in. słonecznych. Reguluje poziom wilgotności rany. Nie tylko zabezpiecza przed jej wysychaniem, lecz także absorbuje wilgoć, gdy staje się zbyt mokra. Natychmiastowo zmiesza ból orz koi i chłodzi oparzone miejsce. Poręczna butelka z dozownikiem ułatwia dozowanie preparatu. 

Cena: 36 zł/75 g

Delikatny, lekki żel, który działa cuda w przypadku oparzeń słonecznych. Mimo że lato nas ostatnio nie rozpieszcza, miałam okazję na tyle się opalić, by piekły mnie ramiona i plecy. Co prawda, rany nie miałam, ale postanowiłam sprawdzić, czy preparat Help4Skin przyniesie ulgę. Żel przyjemnie chłodzi, koi podrażnioną skórę, przyspiesza jej regenerację. Help4skin Gojenie Ran to  hydrokolopidowy żel przyspieszający gojenie ran suchych i wilgotnych, takich jak: rany chirurgiczne, olszyny otarcia czy owrzodzenia nóg. Przeznaczony do stosowania miejscowego wpływa na regulację ich mikrośrodowiska. Może być stosowany zarówno na rany otwarte jak i zamknięte. Nie przywiera bowiem do nich dzięki czemu zapewnia bezbolesną zmianę opatrunku. Postać spray’u gwarantuje higieniczną i wygodną aplikacje preparatu.

Cena: 36 zł/75 g

Tego preparatu na szczęście nie miałam okazji używać, niemniej jednak warto wiedzieć, że taki preparat jest dostępny na rynku.

Help4skin Gojenie Ran to  hydrokolopidowy żel przyspieszający gojenie ran suchych i wilgotnych, takich jak: skaleczenia, otarcia i pęknięcia skóry zadrapania czy powierzchowne oparzenia. Natychmiastowo zmniejsza ból. Reguluje prawidłowy poziom wilgotności ran, dzięki czemu pomaga uniknąć infekcji. Wskazany do stosowania zarówno na rany otwarte (przed pojawieniem się strupa, jak i zamknięte. Schładza i zmiękcza miejsce kontaktu z plastrem lub bandażem oraz zapewnia bezbolesną jego zmianę.

Cena: 18 zł/20 g 


Ta mała, poręczna tubeczka to mój nr 1. Przydaje się przy drobnych skaleczeniach, obtarciach, pęknięciach - a więc nie tylko podczas wakacji, ale i w codziennych, domowych sytuacjach. Błyskawicznie zmniejsza ból.


Kochani, dajcie znać, czy korzystacie z tego typu preparatów i czy zabieracie je ze sobą na wakacje :)

11 komentarzy:

 1. do mnie również trafił zestaw Help4Skin i jestem bardzo zadowolona z tych produktów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Całe szczęście nie mam skłonności do oparzeń sloneczsłon,ale moja mama już na przykład tak...

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny zestaw ! Trafia już do mojej listy wakacyjnej

  OdpowiedzUsuń
 4. O taka apteczka jest bardzo przydatna, zwłaszcza teraz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj przydałby nam się taki zestaw :) Nigdy wcześniej o nim nie słyszałyśmy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak będę wyjeżdżać na wakacje to napewno zaopatrzę się w te produkty

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mam aż tak bogatej apteczki na wyjazdy, ale muszę zaopatrzyć się chociaż w część, bo w sierpniu i ja wybieram się na wakacje;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze mówiąc, nie słyszałam o tej marce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładne logo ma ten produkt, podoba mi się. Na pewno warto mieć go w apteczce. Chociaż o marce pierwsze słyszę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten na poparzenia słoneczne bardzo by mi się teraz przydał, bo trochę się spaliłam w ostatnich dniach :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam