Pobieramy się! Nasz pomysł na prośbę o świadkowanie


Witajcie moi Kochani!

Czas ucieka jak szalony, Nowy Rok za pasem i tym samym coraz bliżej do naszego ślubu. Jak powszechnie wiadomo, każda para młoda musi mieć świadków. A świadków o świadkowanie należy odpowiednio poprosić. My, tak naprawdę od momentu zaręczyn, wiedzieliśmy kogo chcemy widzieć w roli świadków. Pozostało tylko pytanie, jak to zrobić :) I oto, poniżej, macie odpowiedź!Na naszych Świadków wybraliśmy bliskich, najcudowniejszych Przyjaciół, na których wiemy, że możemy polegać <3 Z racji, iż Ania z Piotrkiem są małżeństwem, mogliśmy poprosić ich o świadkowanie w jednym czasie. Długo szukaliśmy pomysłu, jak to zrobić. Po mojej głowie krążyły karki, puzzle, zdrapki itp. Ale w końcu natrafiliśmy na urocze kubki, które są nie tylko elementem prośby, ale i praktyczną pamiątką


Jak widzicie, są to kubki personalizowane i tym samym wyjątkowe. Po jednej stronie kubka mamy Pannę Młodą/Pana Młodego i Świadkową/Świadka, a po drugiej pytanie: "Czy zostaniesz moim świadkiem/świadkową?". Kubki z takim zapytaniem wywołują niesamowite emocje - zaskoczenie, radość, wzruszenie! My postanowiliśmy wykorzystać grudniowy czas obdarowywania prezentami i pod pretekstem Mikołajek, wręczyliśmy zapakowane kubeczki. A więc prośba o świadkowanie była dla naszych Przyjaciół mega zaskoczeniem :) Na szczęście, powiedzieli "TAK"! <3 Kubek dla Anulki to idealne odzwierciedlenie nas - Blondynka Anulka i Ruda Patuś :)
Kochani, kubeczki zamawialiśmy w internetowym sklepie podarujradosc.pl. Jestem w 100% zadowolona z obsługi, z jakości wykonania produktów. Chcę podkreślić, iż nie jest to wpis sponsorowany! Kubki są naprawdę godne polecenia i wszystkim szukającym pomysłu na zapytanie bliskich o pozostanie świadkiem na ślubie, polecam takie zamówić.

20 komentarzy:

 1. Bardzo pomysłowe rozwiązanie, które na długo pozostanie zarazem pamiątką.

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne są te kubki, świetny prezent dla świadków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kreatywnie i tak emocjonalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł :) Kubeczki są urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo! :D Bardzo kreatywny pomysł. Co ty masz jeszcze w głowie? :o

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny pomysł z tymi kubeczkami

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy to wpis sponsorowany? Hmm, nie lubię takich...

  OdpowiedzUsuń
 8. W sumie całkiem fajny pomysł, myślę, że wykorzystam go w przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne rysunki na kubkach i zdecydowanie świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 10. Na to bym nie wpadła prawdę mówiąc! Świetny pomysł, będę o tym pamiętać!

  OdpowiedzUsuń
 11. Mega pomysł! Jak mi się on podoba!

  OdpowiedzUsuń
 12. Woow świetny pomysł :)
  Ja ze swojego doświadczenia miałam świetny patent na prośbę o druhnę, mianowicie wybraliśmy się w kilka koleżanek do salonu sukien ślubnych i gdy już miałam na sobie suknię i przebieralnia się otworzyła to zapytałam w takiej właśnie wersji przyjaciółkę czy zostanie moją druhną na ślubie... Tak ją zamurowało, że miała aż łzy w oczach :) Coś pięknego.
  To są piękne chwilę i lubię Twoje "przed ślubne" wpisy 💖

  OdpowiedzUsuń
 13. widziałam na Twoim insta, super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo fajny pomysł na prośbę :)

  OdpowiedzUsuń
 15. och genialne! Ja świadkowej dałam wino z własnoręcznie robioną etykietą oraz różnymi opcjami do podjęcia decyzji: tak, zdecydowanie, oczywiście, jasne itp :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam