Czytamy książki! Magdalena Kordel, Serce w obłokach


Witajcie Kochani!

Mimo że czas ucieka jak szalony, staram się znaleźć chociaż chwilę na lekturę. Już kilka minut z książką w ręku sprawia, że czuję się zrelaksowana - odrywam się myślami od rzeczywistości :) I tak oto, przez ostatnie kilka dni, czytałam nową powieść Magdaleny Kordel "Serce w obłokach".Autor: Magdalena Kordel
Tytuł: "Serce w obłokach"
Ilość stron: 365
Wydawnictwo: Znak
Cena: katalogowa 37,90 zł (obecnie w internetowej księgarni Wydawnictwa Znak można ją zakupić w promocyjnej cenie 25,77 zł - KLIK)


"Gdy miała takich przyjaciół wokół siebie, tylu ludzi, których pokochała i którzy pokochali ją, nie było przeciwności losu, których nie potrafiłaby pokonać. To wszystko dawało szansę na to, by serca i jej, i wszystkich jej bliskich mogły bez przeszkód bujać w obłokach. I z całą pewnością tak właśnie się stanie. Gdy tylko nadejdzie jutro, które przyniesie ze sobą odpowiedź na wszystkie nurtujące ją pytania."


To ostatnie słowa powieści "Serce w obłokach", która jest kolejnym (po "Sercu z piernika" i "Sercu w skowronkach") tomem przygód Klementyny, jej rezolutnej córki Dobrochny, babki Agaty, a także otaczających ich przyjaciół. 

Życie w Miasteczku wydaje się być nudne i spokojne. Jednak szybko okazuje się, że tak nie jest ... Cała historia rozpoczyna się od ratowania sroczki przez wrażliwą Dobrochnę i spotkania Starej Anny, która swoimi wypowiedzianymi w stronę Klementyny słowami, wzbudza niepokój. Wkrótce pojawia się przyjaciółka Adela, która ma na celu zakup opuszczonego dworku, a także podrzucone pod drzwi mieszkania Klementyny niemowlę ... Cały ten splot wydarzeń wiele za sobą niesie, ale więcej nie mam zamiaru Wam tu zdradzać.


Magdalena Kordel, w swojej powieści, pokazuje, iż po deszczu zawsze wychodzi słońce. Niesie nadzieję na przyszłość, udowadnia, że warto podejmować trudne decyzje, zaryzykować i być szczęśliwym. 


"Serce w obłokach" to przyjemna, owiana tajemnicą, lektura. Idealna na wieczór pod kocykiem z kubkiem kakao <3 

4 komentarze:

 1. Taka na leniwy wieczór :) Pewnie kiedyś sięgnę po tę serię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo książka niesie za sobą niespodziewane wydarzenia chętnie bym ją przeczytała

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam takie ksiazki dzieki za podpowiedzi!
  xoxo https://www.wolfiepoli.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam