Bajeczki dla dzieci od Media Service Zawada


Cześć moi Kochani!

Nieciekawe wieści napływają do nas z całego kraju na temat nowych zakażeń koronawirusem. Staram się do tego "wirusowego szaleństwa" podchodzić ze spokojem. Jednak z racji tego, iż w pracy mam kontakt z osobami zza granicy, wiem, że muszę szczególnie dbać o higienę rąk, higienę miejsca pracy i o swoje zdrowie! Aby nieco oderwać się od tego ponurego tematu, zapraszam Was do zapoznania się z książeczkami/bajeczkami dla dzieci od Wydawnictwa Media Service Zawada :)


Chyba każde dziecko w wieku 2-3 lat ma "fazę" na Świnkę Peppę. Moja Chrześnica, Blanka, uwielbiała tę bajkę właśnie kiedy miała 2 latka. Do tej pory ma do niej sentyment i bardzo lubi, gdy się jej czyta opowieści o słynnej Śwince.


Wydawnictwo Media Service Zawada przygotowało pięknie wydane książeczki z przygodami Świnki Peppy. Pierwsza z bajeczek pochodzi z serii "Kocha, Lubi, Szanuje" i zatytułowana została "Co kocha Peppa?". Książeczka pomaga dzieciom dostrzec, jak ważne w życiu są uczucia. "Niezwykły lot z panią królik" to książeczka z serii "Książeczki z półeczki", w której dzieciaki zapoznają się z helikopterem ratunkowym, niosącym pomoc tacie śwince. Zaś książeczka "Superpojazdy Peppy" z serii "Opowiadania z naklejkami" pokazuje, że wszelkiego rodzaju pojazdy to nie tylko hobby dla chłopców :)
Wszystkie książeczki wzbogacone zostały bardzo ładnymi ilustracjami oraz krótkimi pytaniami, zadaniami, zwracającymi uwagę dziecka.

Serce Blani skradła jednak książeczka "Rycerka Nella. Przygoda na Festynie Gwiazd". Bohaterką tej opowiastki jest Królewna Nella, mieszkająca w Zamkogrodzie, gdzie każdego roku odbywa się Festyn Gwiazd. Uczestnikami festynu są kucyki/jednorożce/konie (czy jak je tam jeszcze nazywa), które Blania wręcz uwielbia! Książeczka ma przepiękne ilustracje i Blanka może ją oglądać godzinami.Na koniec jeszcze chcę Wam pokazać bajeczkę "44 Cats. Na pomoc Babci" dla wszystkich fanów rozśpiewanych i przebojowych kotów <3 Bajeczka, jak i pozostałe, jest pięknie wydana i co istotne, uczy tego, co w życiu ważne :)


Kochani, dajcie znać, jak Wam się podobają te książeczki i czy Wasze dzieciaczki lubią tego typu bajeczki :)

1 komentarz:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam