CATRICE Cosmetics, Paleta cieni do powiek Pro Next-Gen Nudes Slim


Witajcie Kochani!


Na wstępie, przede wszystkim, chcę Wam życzyć ogromu zdrowia i spokoju na te, nieco inne, Święta Wielkanocne i na każdy kolejny dzień. Mam nadzieję, że szybko się zakończy ta cała wirusowa, nieciekawa sytuacja i wszystko wróci do normy! 

Wracając do naszych kosmetycznych tematów, mam Wam do pokazania jedną z moich najnowszych palet cieni do powiek Pro Next-Gen Nudes Slim z nowej wiosenno-letniej kolekcji marki Catrice Cosmetics <3 Zapraszam!


Nowa paleta Pro Next-Gen Nudes Slim zachwyca zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Marka postawiła na eleganckie, solidne, papierowe opakowanie, które wyposażyła w szerokie, ale wąskie lusterko. W środku znajdujemy jeszcze folię, która chroni i oddziela cienie od lusterka

Na paletę Pro Next-Gen Nudes Slim składa się 14 cieni: 8 matowych, 1 typowo błyszczący i 5 metalicznych. Producent informuje, że każdy z tych cieni jest w innym odcieniu różu i coś w tym na pewno jest - w zależności od światła na pewno możemy się tego różu dopatrzeć. 
Na pierwszy rzut oka, według mnie, paleta kryje jednak m.in. jasne beże, nieco ciemniejsze delikatne brzoskwinie, róże, brązy, ciemny brąz oraz metaliczne cienie wpadające w złoto, miedź, bordo. Jest to bardzo fajna kolorystyka, dzięki której możemy wykonać zarówno dzienne, jak i wieczorowe makijaże.Cienie mają naprawdę niezłą pigmentację (może poza tym jasnym, typowo błyszczącym), ładnie się rozcierają i łączą ze sobą. Delikatnie osypują się podczas aplikacji, ale łatwo można ich nadmiar usunąć pędzlem do pudru. Kochani, dajcie znać, jak Wam się podoba ta paleta, jej kolorystyka :) I jeszcze raz WESOŁEGO ALLELUJA!!!

1 komentarz:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam