dermicLAB, Odświeżający żel do rąk


Cześć Kochani!

Temat dezynfekcji rąk jest ostatnio mocno na czasie, stąd też firmy kosmetyczne zaczęły masowo wypuszczać na rynek płyny i żele antybakteryjne. Działając pod presją czasu, nie wszystkim się to do końca udało. Zdarzyło mi się kupić nieraz żel bądź płyn, który śmierdział dosłownie jak bimber, czego moja migrenowa głowa znieść nie mogła. 
W końcu jednak udało mi się znaleźć ideał, który nie tylko pachnie przyjemnie, ale i dba o skórę moich dłoni, która po tych wszystkich innych specyfikach stała się mocno wysuszona i skłonna do podrażnień. Tym ideałem jest odświeżający żel do rąk marki dermicLAB.


dermicLAB to marka stworzona przez firmę Mongird, która funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat, dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym i własnym laboratorium z działem badawczo-rozwojowym. Firma posiada certyfikat GMP (certyfikat dobrych praktyk produkcyjnych), a każdy ich produkt, przed wprowadzeniem na rynek, przechodzi gruntowane badania dermatologiczne. Firma dba więc o nasze bezpieczeństwo i gwarancję jakości! I co ważne, nie testuje na zwierzętach!


Od antybakteryjnego żelu nie wymagamy wiele - ma on po prostu likwidować bakterie z powierzchni dłoni. I owszem, zgadzam się z tym. Jednak fajnie, kiedy na rynku pojawia się produkt, który nie tylko usuwa groźne dla nas bakterie, ale robi jeszcze coś więcej. 


Odświeżający żel dermicLAB, po pierwsze, zabija aż 99,9% bakterii, a więc mamy pewność, że rzeczywiście te nasze dłonie, po jego użyciu, są odkażone i czyste. Po drugie, w jego składzie znajdziemy betainę, glicerynę i glikol, czyli substancje silnie nawilżające skórę, które nie dopuszczają do jej wysuszenia przez alkohol etylowy. Po trzecie, żel zawiera kompozycję zapachową 'aloe fresh', która sprawia, że po wtarciu żelu w skórę pachnie ona świeżo i przyjemnie
Dodatkowym atutem żelu jest gęsta konsystencja, która szybko wchłania się w skórę


Żele dostępne są w miękkich tubkach, zamykanych na tradycyjny klik, o pojemnościach 50 ml i 100 ml oraz w niewielkie, zgrabnej buteleczce, wykonanej z solidnego tworzywa, o pojemności 100 ml. A możecie je zakupić na stronie internetowej marki dermiclab.com :) 

2 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam