Bezpieczeństwo w samochodzie - uchwyty do telefonów Wozinsky


Witajcie moi Kochani!

Od ponad półtora roku jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy, bez którego obecnie nie wyobrażam sobie życia. Przyznaję się szczerze, iż życia nie wyobrażam sobie także bez telefonu, stąd też musi on mieć swoje miejsce w mojej ukochanej "Audiczce" <3 
Przyglądałam się różnym uchwytom do telefonu i znalazłam dwa - marki Wozinsky - w internetowym sklepie HURTEL. Zresztą, zobaczcie sami ...


Jeżeli nie trafiliście wcześniej do sklepu HURTEL, to wiedzcie, iż sklep ten oferuje nam bogatą ofertę przeróżnych akcesoriów do telefonów i tabletów: pokrowce skórzane, żelowe, wytrzymałe etui, bumpery do smartfonów, folie ochronne, hartowane szkło na wyświetlacz, ładowarki, powerbanki itd.

Jak już na wstępie wspomniałam, ja wypatrzyłam tam uchwyty do telefonów Wozinsky. Pierwszy, który zwrócił moją uwagę, to magnetyczny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną nawiew WCH-02.Jest to uchwyt niewielkich rozmiarów, nie zmniejszający widoczności. Ma w sobie 5 mocnych magnesów, które mają za zadanie zapewnić porządny chwyt telefonu, bez obaw, że gdzieś tam podczas jazdy telefon spadnie. Do uchwytu dołączono metalową pytkę, którą przyklejamy do telefonu i która pozwala nam z tego uchwytu korzystać. Uchwyt ma delikatną silikonową powierzchnię, więc nie nie rysuje obudowy. Cena tego uchwytu to jedyne 17,99 zł. 
Telefon bez żadnego etui trzyma się na tym uchwycie rewelacyjnie, jednak jak założymy case to niestety te magnesy już tak dobrze go nie trzymają i kilka razy mój Xiaomi zaliczył "upadek".Drugi uchwyt samochodowy jest już nieco bardziej standardowy, ale ma w sobie to "coś", co sprawia, że polecam Wam się w niego zaopatrzyć. Mowa tu o grawitacyjnym uchwycie samochodowym na kratkę wentylacyjną nawiew WCH-01 (Wozinsky Gravity Car Mount), stworzonym dla telefonów o szerokości od 65 mm do 80 mm.


Uchwyt w użytkowaniu jest niezwykle łatwy i wygodny - wystarczy odłożyć na niego telefon, a zaciski automatycznie się na nim zamykają. Uchwyt daje nam również duże możliwości regulacji - obrót o 360 stopni pozwala na przystosowanie uchwytu do osobistych preferencji. Pozwala także na bezproblemowe ładowanie, gdyż posiada dużo miejsca na port ładowania, a specjalna konstrukcja gwarantuje stabilność nawet na nierównych drogach.Warto wspomnieć, iż szczęki uchwytu wyłożono elastycznym silikonem, zapobiegającym rysowaniu się obudowy telefonu. Za ten uchwyt, w internetowym sklepie HURTEL, trzeba zapłacić 22,49 zł.


Kochani, dajcie znać, z jakich uchwytów do telefonów w samochodzie korzystacie. Jak Wam się to podobają?

1 komentarz:

  1. Ja mam uchwyt na przedniej szybie. Używam telefonu wyłąćznie do nawigacji. W aucie nie dotykam go w ogóle z innych powodów ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam