MoonyLab + MoonyBook = Piękne Wspomnienia / edycja wrzesień 2020


Witajcie Kochani!


Kolejne moje wspomnienia, tym razem wakacyjne, zostały zamknięte w uroczym albumie MoonyBook od MoonyLab <3 Zapraszam do obejrzenia, jakim fajnym sposobem kolekcjonowania wspomnień jest właśnie tego typu album! 


MoonyLab gości u mnie nie pierwszy raz! Jestem już w posiadaniu jednego albumu MoonyBook i boxu ze zdjęciami w formie kwadratów. Tym razem również postanowiłam na album MoonyBook i po raz kolejny MoonyLab mnie nie zawiódł! 


MoonyBook to album zawierający 50 zdjęć w formacie 15 x 10 cm, do którego, co miesiąc, firma MoonyLab projektuje inną okładkę. Wrześniowa okładka została utrzymana jeszcze w klimacie letnim - album jest więc idealny, by zamknąć w nim wspomnienia z wakacyjnych wojaży.


Pasją moją i Męża jest fotografia i tym samym zdjęć wykonujemy masę. Jednak nigdy nie możemy się zabrać za ich wydruk. A stworzenie takiego albumu zajmuję dosłownie chwilę. Zdjęcia do albumu można wgrywać z dysku komputera, Instagrama, Facebook'a, Dropbox'a i Google Drive. Mamy więc ogrom możliwości! Firma MoonyLab stworzyła również aplikację, dzięki której dokonamy zamówienia wprost z telefonu!
Album kosztuje jedynie 29,99 zł (według mnie za tak fajną jakość to niewiele), a więc możemy z każdego miesiąca wybrać 50 najlepszych zdjęć i tworzyć sobie takie miesięczne kroniki. Możemy także tworzyć sobie takie tematyczne albumy, np. wakacje 2020, moje 30. urodziny, wycieczka do Zakopanego ... itp. Album jest naprawdę fajnie, solidnie wykonany. Dzięki perforacji każde zdjęcie można z łatwością wyrwać i włożyć do ramki bądź też podarować bliskiej osobie. 

Dajcie znać, jak Wam się podoba taka forma przechowywania zdjęć/wspomnień :)

1 komentarz:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam