Smartwach WOMEN DIANA od GARETT ELECTRONICS


Witajcie Kochani!


Od dłuższego już czasu poszukiwałam smartwatcha, który w 100% spełni moje oczekiwania. Po pierwsze, chciałam, by służył mi podczas domowych treningów i jazdy na rowerze. A po drugie, musiał wyglądać dosyć elegancko, bym mogła nosić go na co dzień do pracy w urzędzie. I tak oto trafiłam na markę GARETT ELECTRONICS i smartwatch WOMEN DIANA! Ciekawi jesteście, jak się u mnie sprawdza? Jeśli tak, to zapraszam do dalszej części wpisu ...


Zanim jednak przejdę do szczegółów wybranego przeze mnie modelu, słów kilka na temat samej marki. GARETT ELECTRONICS jest młodą, prężnie rozwijającą się marką, która posiada produkty, stanowiące najnowsze trendy w świecie elektroniki użytkowej. Marka ta posiada największą i najszerszą ofertę smartwatchy zarówno dla dzieci, dorosłych, typowo sportowych, jak i modeli z wbudowanym systemem Android. 


Smartwatch WOMEN DIANA totalnie trafił w moje gusta. Zgrabny, niewielki, w kolorystyce czarno-złotej - na pierwszy rzut oka, wydaje się dosyć elegancki. Śmiało mogę go więc nosić zarówno do stylizacji bardziej formalnych, jak i oczywiście sportowych. Można zmienić jego wygląd, wymieniając pasek na gumowy.



Ale przecież nie design jest najważniejszy ... Smartwatch kryje w sobie ogrom przydatnych funkcji. W ciągu dnia służy mi nie tylko jako zegarek, ale także jako krokomierz - w końcu wiem, ile w ciągu dnia zrobiłam kroków i jaki tym samym pokonałam dystans. To wszystko przelicza także na ilość spalonych kalorii! Smartwatch kontroluje również puls - w aplikacji możemy dokładnie zobaczyć, jak to z nim jest w ciągu dnia, czy podczas treningu.




Smartwatch WOMEN DIANA świetnie motywuje do ćwiczeń. Posiada funkcję Monitor Braku Aktywności oraz kilka dyscyplin sportowych do wyboru (np. jazda na rowerze, bieg, skakanka), w których zastępuje prawdziwego trenera. 


Bardzo podoba mi się funkcja Monitora Snu, dzięki której mogę śledzić, ile dokładnie godzin śpię, ile z tego czasu było snem głębokim, a ile jedynie lekkim.


Smartwatch czuwa nad wszystkim powiadomieniami dotyczącymi przychodzących połączeń, wiadomości SMS, e-mail, facebook'a itp. Przy jego pomocy można sterować muzyką w telefonie i aparatem.



Kolejny atut smartwatcha to wodoszczelność IP67. Można go trzymać pod wodą aż do 30 minut! Co istotne, do wewnątrz nie dostaje sią także pył i kurz.


Smartwatch WOMEN DIANA jest bardzo prosty w obsłudze - wszystkimi funkcjami smartwatcha sterujemy za pomocą dotykowego przycisku.




Kochani, dajcie znać, jak Wam się podoba taki smartwatch. Ja jestem nim zachwycona! Pamiętajcie, że smartwatch może być idealnym prezentem pod choinkę - np. w połączeniu ze świątecznym sweterkiem i rękawiczkami <3


4 komentarze:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam