8. Urodziny Salsa Dance Studio w Dębicy już w najbliższą sobotę!


Witajcie moi Kochani!

Przychodzę do Was dzisiaj dosyć późno z krótką notką informacyjną, będącą jednocześnie zaproszeniem na taneczne, mega pozytywne i interesujące wydarzenie <3 Już w najbliższą sobotę, 23. lutego, w Zamku Camelot w Dębicy odbędą się 8. Urodziny Salsa Dance Studio.Salsa Dance Studio to szkoła tańca w Dębicy, stworzona przez Justynę i Jarka - Parę, która nie tylko znakomicie odnajduje się ze sobą na parkiecie, ale i w życiu prywatnym <3 To miejsce, do którego chce się wracać, to niesamowici ludzie, to kubańskie rytmy<3 

Justyna z Jarkiem, na 8. Urodziny Salsa Dance Studio, przygotowali moc atrakcji: warsztaty salsy, bachaty sensual, kizomby z wyjątkowymi, zawodowymi Instruktorami i Tancerzami. Nie obędzie się też bez fantastycznej imprezy, którą rozkręcą Dj Bartef z Dj Ricky R <3

PROGRAM:

10.00 - 11.00 ➡ rejestracja - odbiór opasek

Salsa Solo - Konrad & Monika:
11.00 - 12.00 ➡ CUBAN POWER ( izolacje, cuban footwork)
12.00 - 13.00 ➡ SALSATON (salsa con reggaeton)

13.00 - 13.15 ➡ przerwa

Salsa w parach - Konrad & Monika:
13.15 - 14.15 ➡ SALSA CUBANA (nudos cubanos)
14.15 - 15.15 ➡ RUEDA de CASINO

15.15 - 16.00 ➡ przerwa

Bachata w parach - Riccardo & Klaudia:
16.00 - 17.00 ➡ BACHATA SENSUAL vol.1
17.00 - 18.00 ➡ BACHATA SENSUAL vol.2

Kizomba w parach - Bartek Flak
21.00 - 22.00 ➡ KIZOMBA (FUNNY STEPS):

22.00 ➡ IMPREZA URODZINOWA

CENNIK*:
Full Pass (6h warsztatów + impreza) - 130 zł
Solo Pass (2h warsztatów Salsa solo + impreza) - 60 zł
Cuban Pass (2h warsztatów Salsa w parach + impreza) - 60 zł
Bachata Pass (2h warsztatów Bachata w parach + impreza) - 60 zł
Kizomba (1h warsztatów w cenie biletu na imprezę/pass-ów) - 0 zł 

Impreza - bilet wstępu - 15 zł

* Tylko WPŁATA gwarantuje miejsce na liście uczestników

ZAPISY I PŁATNOŚĆ:
1. Wysyłasz maila na adres: salsadebica@gmail.com (w mailu podajesz: imię, nazwisko oraz rodzaj karnetu (Full Pass/ Solo Pass/ Cuban Pass/ Bachata Pass)
2. Robisz przelew na konto: 49 1140 2004 0000 3002 0681 0174
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: imię, nazwisko oraz rodzaj karnetu (Full Pass/ Solo Pass/ Cuban Pass/ Bachata Pass) 
LUB

2. Płatność bezpośrednio w Salsa Dance Studio - Dębica w godzinach pracy studia.


Warsztaty salsowe poprowadzą: 

Konrad Dąbski - zawodowy tancerz, trener i choreograf. Założyciel pierwszej szkoły salsy w Lublinie, promotor i pasjonat kultury kubańskiej, prowadzący warsztaty na wielu kongresach tańca w Polsce i za granicą. Właściciel największej szkoły tańców karaibskich Casa de la Danza - Konrad Dąbski. Tancerz filmowego hitu TVN "Kochaj i Tańcz", choreograf programów You Can Dance i Taniec z Gwiazdami. Organizator Krajowych Mistrzostw IDO w Tańcach Par - Lublin 2018

Monika Dąbska - przygodę z tańcem rozpoczęła już w najmłodszych latach od tańca klasycznego. Następnie przez lata rozwijała swoją pasję w różnych technikach tanecznych (m.in. jazz, capoeria, hip hop ). Aktualnie trenuje hip hop - jest dwukrotną Mistrzynią Świata formacji w tym właśnie stylu. Od lat zafascynowana kulturą kubańską rozwija swoją taneczną pasję w zakresie tańców karaibskich w Casa de la Danza - Konrad Dąbski w Lublinie.Warsztaty bachaty sensual poprowadzą:

Riccardo & Klaudia - międzynarodowa para (Włochy/Polska), dobrze znana, przede wszystkim, z ubiegłorocznego występu w programie "Mam Talent". Duet ten przyjedzie do Nas prosto z Wrocławia, aby po raz pierwszy uczyć w Dębicy!😁

Riccardo - zaczął uczyć bachaty w Polsce w 2004 r. (był pierwszym, który prowadził regularne zajęcia i warsztaty tego tańca w naszym kraju). W swojej karierze występował i prowadził warsztaty na ponad 100 międzynarodowych festiwalach w 24 krajach. 
Specjalizuje się w salsie (New York, L.A., kubańskim, portorykańskim stylu) i bachacie (sensual, dominikana, kabaret), ale ma doświadczenie i wiedzę także o innych stylach tańca, z których często korzysta w swoich choreografiach.

Klaudia - młody talent, który Riccardo odkrył dwa lata temu, wprowadzając ją po raz pierwszy w taniec w parach. W rzeczywistości Klaudia tańczyła do tej pory tylko solowe style, takie jak salsa (zdobyła pierwsze miejsce na mistrzostwach Polski), jazz i cheerleader dance, zdobywając nagrody w kilkunastu konkursach, a nawet występując w telewizyjnych programach "Mam Talent" czy "Got to Dance"

Riccardo & Klaudia razem szybko zafascynowali uczniów i organizatorów z różnych krajów, dzięki czemu przez te dwa lata dużo podróżowali po całej Europie ucząc i występując, a także osiągając znaczące wyniki w międzynarodowych konkursach: .1 miejsce na "Bachatart" we Francji, na mistrzostwach świata WADF w Czechach i na European Latin Cup w Hiszpanii, otrzymując tytuł Mistrzów Europy Bachata 2018.Warsztaty kizomby poprowadzi:

Bartek Flak - człowiek orkiestra, tancerz, Dj, instruktor. Od ponad 12 lat związany z tańcem, początkowo z tańcem towarzyskim, a później z salsą i bachatą. Od kilku lat doskonali swoje umiejętności z Kizomby/Urban Kiz/Semby oraz przekazuje tę wiedzę innym. Najbardziej fascynuje go UrbanKiz, w którym na wiele sposobów można „bawić” się rytmiką i emocjami w muzyce.

Bartek to stały bywalec wielu festiwali w całej Europie! Można go spotkać zarówno jako uczestnika warsztatów, jak również za konsolą, jako DJ’a 😊 Bo drugim obliczem Bartka jako zapalonego muzyka jest pasja do tworzenia przeróżnych mixów. Kizomba jest jego ulubionym rodzajem muzyki, w którym szczególnie przyjemne są płynne przejścia i utrzymanie odpowiedniego nastroju na parkiecie.


Kochani, zapraszamy wszystkich miłośników salsy, bachaty, kizomby oraz wszystkich tych, którzy chcą się z tym światem bliżej zapoznać :)

1 komentarz:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam