Zaprojektuj fotokalendarz ze zdjęciami i ważnymi datami z Colorland!


Witajcie Kochani!

We wpisie dotyczącym aplikacji mobilnej ColorlandGO, obiecałam Wam, że pokażę, co zamówiłam dla siebie i swoich bliskich. Zacznę od fotokalendarza, który podarowałam w urodzinowym prezencie Mamie. Kalendarz towarzyszy nam przez cały rok, stąd uważam, iż powinien być wyjątkowy. I taką wyjątkowość oferuje właśnie Colorland <3 Do wyboru mamy ponad 100 szablonów kalendarza w 4 formatach: A3 pion, A3 poziom, A4 pion i A4 poziom. Ja zdecydowałam się na format A3 w pionieKalendarza składa się z 13 kart - okładki i 12 miesięcy. Co ważne, kalendarz można tworzyć zaczynając od dowolnego miesiąca (nie musi być to koniecznie styczeń). A więc będzie idealnym pomysłem na prezent nawet dla kogoś, kto obchodzi urodziny np. w lipcu. Podczas projektowania kalendarza, istnieje możliwość zmiany tła, układu zdjęć, dodania klipartów, masek, ramek. 
Kartki kalendarza wykonane są z satynowego papieru 160 g/m2 z błyszczącym wydrukiem. Zdjęcia, nawet te nieco słabszej jakości, prezentują się na nim bardzo ładnie, co zresztą możecie zobaczyć poniżej.
Colorland oferuje dodatkową personalizację kalendarza, poprzez zaznaczenie istotnych wydarzeń, świąt, imprez tak, by o niczym nie zapomnieć. 

Obecnie taki kalendarz, jak mój, możecie zamówić w promocyjnej cenie 35 zł. A więc myślę, że tym bardziej warto się skusić :)

4 komentarze:

 1. Tego typu kalendarzami obdarowywujemy naszą prababcię już od kilku lat. Ma nasze zdjęcia, poznaznaczane wszystkie urodziny i imieniny. Bardzo się cieszy z takiego prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena nie jest wysoka, a bardzo zachęca mnie wykonanie, dopiero luty więc może zakupię;)

  OdpowiedzUsuń
 3. super, ja jeszcze nie mam kalendarza na ten rok a najbardziej lubię takie ze zdjęciami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Extra pomysł z tym kalendarzem. Zawiera nie tylko piękne, własnoręcznie wykonane zdjęcia ale i ważne daty :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam