Podziękowania dla Gości - nasz pomysł


Witajcie moi Kochani!

Temat podziękowań dla Gości chodził za nami już od samego początku planowania wesela. Nie chciałam, aby były one tradycyjne tzn. w postaci pudełka ciast, jak to zwykle bywa na podkarpackich weselach. I tak też się stało! Zobaczcie więc, co trafiło do naszych Gości! 


Podziękowania dla Gości powstały, przede wszystkim, dzięki mojej Bratowej, która upiekła dla nas piernikowych małżonków w postaci gołębi. Ja do tej pory jestem nimi zachwycona <3 Eleganckie, białe z dodatkiem złota idealnie wpisywały się w kolory przewodnie wesela.

Gołębie umieściliśmy w kartonowych pudełeczkach w kolorze naturalnym z przezroczystym okienkiem o wymiarach 22 x 15 x 2. Pudełeczka te zamówiliśmy w internetowym sklepie pudeleczkadeco.pl. Pamiętajcie, że im więcej pudełek zamawiacie, tym korzystniejszą cenę otrzymujecie.


Do pudełek, oprócz piernikowych gołębi, włożyliśmy przepyszne krówki, zamówione w internetowym sklepie Moja Krówka - krowki.sklep.pl. Opakowania krówek zostały spersonalizowane naszym motywem z zaproszeń, imionami oraz datą ślubu.
Pudełka wewnątrz wyścieliliśmy wełną drzewną, natomiast na zewnątrz ozdobiliśmy je niewielkimi dekoracjami wykonanymi ze sklejki, pomalowanymi na złoto oraz naklejkami z napisem "Made with Love" zakupionymi na Aliexpress.


Spód pudełek obiliśmy naszą spersonalizowaną pieczątką zamówioną w internetowym sklepie retronadruk.pl.

Kochani, dajcie znać, jak Wam się podobają nasze podziękowania. Gościom podobały się bardzo - krówki smakowały, a pierniczki zostały na pamiątkę :)

9 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam