Propozycja prezentu dla Pary Młodej - album ślubny by Scrapki & Kropki


Witajcie Kochani!

Na Instagramie obiecałam Wam, iż przygotuję wpis z propozycjami upominków dla Pary Młodej. Otrzymaliśmy ogrom pięknych, oryginalnych prezentów i na pewno pokaże je tu na blogu. Niemniej jednak, dzisiejszy wpis chcę poświęcić jednemu z nich - albumowi na zdjęcia, który otrzymaliśmy od Rodziców Michała, a który wykonała dla nas Basia ze Scrapki & Kropki <3 Po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem! Zresztą, zobaczcie sami ...


Tradycyjnie zacznę od opakowania ... Album otrzymaliśmy zapakowany w kartonowe, duże pudełko, delikatnie przyozdobione, z datą naszego ślubu.


Album, wykonany techniką scrapbooking'u, o wymiarach 25 cm x 17,5 cm kryje 6 grubych stron, do których możemy przykleić zdjęcia wedle własnego uznania. Dla przypomnienia, scrapbooking jest to sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi, kartek okolicznościowych itp. Podstawowymi materiałami do ozdabiania są: kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej. Bardziej wyrafinowane ozdabianie wymaga także: pieczątek dekoracyjnych, farbek i pisaków z efektem Pluster („puchnących”), szablonów, shape cutter.


Album wykonany został na bazie z brązowego papieru ekologicznego. Na takim papierze opierały się nasze zaproszenia, podziękowania, winietki, a więc idealnie wstrzelił się w nasze gusta. Album jest elegancki, prosty, ale jednocześnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. 
Okładka albumu pokryta jest jakby materiałem w odcieniu kawy z mlekiem, zbliżonym do beżu. Zdobią ją sztuczne kwiaty, motywy kwiatowe laserowo wycięte ze sklejki, kokardka, buteleczka z korkiem, a także napis "Cudowny Dzień" i nasze imiona <3 
Każda strona albumu jest inna - delikatnie ozdobiona motywami kwiatowym, napisami itp. Na niektórych ukryte zostały kieszonki, do których można powsadzać zdjęcia. 


W albumie nie zabrakło również karteczki z życzeniami <3 Kochani, tego typu albumy, nie tylko na śluby, ale i na inne okazje (chrzciny, urodziny, walentynki itp.) może dla Was wykonać Basia! Koniecznie więc zajrzyjcie na fan page Scrapki & Kropki! Oczywiście napiszcie, jak Wam się nasz album podoba :)

8 komentarzy:

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam