Action Polska, Antybakteryjne spray'e do rąk


Witajcie moi Kochani!


Temat koronawirusa nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ludzie na całym świecie są przerażeni i szczególnie zwracają uwagę na higienę, by nie dopuścić do zakażenia. Jako że sama w pracy mam do czynienia z ludźmi nie tylko z Polski, ale i z innych zakątków świata, nieodzownym elementem wyposażenia mojego biurka są produkty antybakteryjne.

Jakiś czas temu, w sklepie Action, natrafiłam na antybakteryjne spray'e, które poniżej chcę Wam bliżej pokazać. Zapraszam!Za cenę 4,44 zł! otrzymujemy dwa prostokątne pudełeczka/buteleczki o pojemności 15 ml, wypełnione płynem antybakteryjnym. Nie ukrywam, że moją uwagę przyciągnął design etykiet, które są kobiece i takie w stylu fashion :) Na tylnej etykiecie umieszczono m.in. informację "Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami." w kilku językach. 


Na środku buteleczek umieszczono przycisk, który rozpyla odpowiednią ilość produktu na nasze dłonie. Działa on sprawnie, nie zacina się.
Te płyny antybakteryjne mają całkiem przyjemne, owocowe zapachy - jagodowy i żurawinowy. Oczywiście, nadal wyczuwalny jest alkohol, ale jest on dobrze zneutralizowany. 


Nie będę rozwodzić się nad działaniem tych produktów, gdyż wiadomo, że mają one za zadanie zastąpić mydło z wodą i oczyścić ręce w sytuacjach, kiedy mamy do nich utrudniony dostęp. Spray'e sprawdzają się więc idealnie podczas podróży, w pracy, w szkole, na spacerze, na zakupach itp. Raz jeszcze serdecznie Wam je polecam. A używam je zamiennie z żelami antybakteryjnymi Bath & Body Works oraz spray'em PureQueen :)

5 komentarzy:

 1. Lubię mieć takie produkty w torebce. Często się przydają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajnie wyglądają, w życiu nie pomyślałabym że to spraye antybakteryjne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żele Bath and Body Works uwielbiam, ale te spraye też mnie zaciekawiły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spray'ów nie miałam, ale takie żele antybakteryjne często używałam ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam