Inteligentna lampa sufitowa Yeelight Arwen - do każdego wnętrza i na każdą okazję


Witajcie moi Kochani!


Jak każda kobieta, uwielbiam dokonywać zmian w wystroju wnętrz. Tym razem padło na lampę ... A wszystko przez to, że pewnego dnia podrzuciłam mojemu Mężowi link do sklepu internetowego INNPRO, przekierowujący do inteligentnej lampy sufitowej Yeelight Arwen Ceiling Light 550C. Mąż zrobił rozeznanie, poczytał, przeanalizował i tak oto w naszym domu pojawiła się właśnie ta nowość. Czym się różni na tle konkurencji? Jakie ma atuty? O tym więcej w dalszej części wpisu!Yeelight Arwen Ceiling Light 550C to na pozór zwykła lampa o prostym, ale jednocześnie eleganckim designie, pasująca do każdego wnętrza. Jej sekret tkwi w możliwości wyboru koloru światła, dostosowania jego barwy w zakresie 2700K - 6500K oraz jasności.
Kolejnym plusem lampy jest dodatkowe oświetlenie LED, skierowane na sufit, emitujące kolorową poświatę, np. niebieską lub czerwoną, nadającą charakteru pomieszczeniu, którą można dopasować do danej sytuacji. PS Muszę przyznać, że zakochałam się w tej czerwonej - jest idealna na romantyczne wieczory z Mężem ;)


Niewątpliwym atutem lampy jest bezprzewodowe sterowanie. Pierwsza opcja to aplikacja Yeelight umożliwiająca zdalne włączanie i wyłączanie światła, ustawianie jego parametrów, a także tworzenie scen i harmonogramów. Można sobie np. ustawić godzinę, o której lampa ma się zapalić - świetny pomysł na poranną pobudkę zwłaszcza zimą! 

Druga możliwość to obsługiwanie lampy za pomocą komend głosowych, gdyż jest ona kompatybilna z Google Assistant, Amazon Alexa oraz Samsung SmartThings. Trzecia opcja to pilot Yeelight, za pomocą którego włączymy i wyłączymy lampę, przełączymy kolory, ustawimy jasność. Czwarta zaś to bezprzewodowy przełącznik Smart Dimmer.
Lampa ma ogrom przydatnych funkcji. Jedną z nich jest tryb księżycowy, idealny dla dzieci bądź dorosłych, którzy nie lubią zasypiać w całkowitych ciemnościach. Delikatne światło o ultraniskiej jasności pozwala się wyciszyć, uspokoić, by móc za chwilę spokojnie zasnąć. 

Warto zaznaczyć, że lampa generuje światło przyjazne dla wzroku. Wyróżnia się wysokim współczynnikiem oddawania barw Ra 90, który sprawia, że w jej świetle kolory wyglądają tak samo jak oglądane w naturalnym blasku promieni słonecznych.
Ta "szałowa" lampa Yeelight Arwen jest bardzo praktyczna! Poza prostym designem, tj. okrągły kształt i biały kolor, lampa została tak skonstruowana i zabudowana, by do wnętrza nie dostały się ani żadne owady, ani kurz. Można więc zachować ją w idealnej czystości. 

Jeżeli zastanawiacie się nad montażem lampy, to jest bajecznie łatwy, a to za sprawą specjalnego uchwytu, pozwalającego na szybkie i stabilne przymocowanie jej w wybranym miejscu. Kochani, dajcie znać, jak Wam się podoba tego typu lampa. Myślę, że część z Was pomyśli, iż jest zbędną zabawką, a część uzna, że warto ją mieć u siebie w domu. I ja zdecydowanie należę do tej drugiej grupy :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam