Zatrzymaj wspomnienia z Moony Lab!


Cześć Kochani!


Jak wiecie, jestem ogromną fanką zdjęć, zwłaszcza tych papierowych. Z Mężem jesteśmy pasjonatami fotografii i na naszych dyskach mamy ogrom zdjęć, które czekają w kolejce na wydrukowanie. Tym razem otworzyłam folder ze zdjęciami z imprez salsowych i postanowiłam kilka z nich mieć w formie kwadratów od Moony Lab. Zresztą, zobaczcie sami ... Moony Lab to firma ze świeżym spojrzeniem na fotografię i wywoływanie zdjęć. Założona przez dwóch studentów (obecnie Moony Lab to grupa 16 młodych, zgranych i pełnych energii ludzi) powstała w 2015 roku z zamiarem ustanowienia nowych standardów w klasycznym wywoływaniu wspomnień. Każdy produkt z logiem Moony Lab oznacza najwyższą jakość i innowacyjne spojrzenie na rynek fotograficzny. Firma oferuje m.in. albumy, fotomagnesy, fotoobrazy, klasyczne zdjęcia ...
Jedną z opcji, przygotowaną dla nas przez Moony Lab, jest box z 30 zdjęciami w formie kwadratów 8 x 8 cm


Zdjęcia otrzymujemy w uroczym, kartonowym pudełeczku o iście letnim, wakacyjnym designie, w którym możemy je przechowywać. Takie pudełeczko z fotografiami idealnie nada się na prezent dla bliskiej osoby <3Zdjęcia wydrukowane są na grubym, twardym, matowym papierze najwyżej jakości. Prezentują się naprawdę mega! Zachwycają jakością! Według mnie, Moony Lab to firma, która zdecydowanie góruje nad innymi, jeżeli chodzi o jakość wydruku. Wszystko jest takie, jak na laptopie - ani jaśniejsze, ani ciemniejsze, ani bardziej ostre, czy zamazane (z czym spotkałam się u innych firm zajmujących się drukiem zdjęć).

Zdjęcia w formie kwadratów możemy wykorzystać tworząc własny album lub np. przypiąć je magnesami do lodówki. Koszt takich 30 zdjęć wraz z boxem to 39 zł. A na hasło: rudamarudacom10 macie 10% rabatu na wszystkie fotoprodukty do 27.09.2020 r. 


Kochani, napiszcie w komentarzach, czy wolicie zdjęcia w formie cyfrowej czy papierowej :) Jak Wam się podoba taki format zdjęć?

4 komentarze:

  1. Rewelacja :) Bardzo mi się podobają foteczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam zdjęcia w papierowej wersji ;) A zdjęcia w takich kwadracikach od Moony Lab posłużyły nam na naszym weselu jako winietki 😉

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne, ale ja mam zdjęcia tylko w 4:3 proporcjach, więc na kwadratach nie będą wyglądać dobrze ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane tutaj słowo :)**

Staram się każdego z Was odwiedzać :)

Pozdrawiam